X
تبلیغات
زولا

انتظار پویا(هل من ناصر لنصره مهدی قائم آل محمد؟)

احمدی نژاد حق است چون!!!

بسم الله الرحمن الرحیم


إِنَّ الْحَقَّ لا یعرَفُ بِالرِّجالِ، اِعرفِ الْحقَّ تَعرِف أهلَهُ


در اینجا


یه مطلبی  زدم کوتاه در مورد پایان دوره کاری احمدی نژاد

در مورد اوضاع فعلیش یه کوچولو بنویسم!

اینکه از این شخص میگم چون متاسفانه اسمش با مهدویت گره خورده و مشکل اصلی اینجاست وگرنه امثال خ ا ت م ی معلوم الحالند.


احمدی نژاد به گمان طرفداران فعلی اش حق است چون:


 1. رسانه های ضدانقلاب داخلی و خارجی تخریبش میکنند
 2. قوه قضاییه دارای مشکل داخلیست و مقابل وی ایستاده
 3. هر کجا که میرود با او سلفی میگیرند و از او استقبال میشود (به نسبت شیخ فریدون)
 4. از عدالت حرف میزند!
 5. امام خامنه ای از خدمات وی قدردانی زیادی کرده اند.
 6. امام خامنه ای هنوز وی را طرد نکرده اند!!!
 7. افراد مورد دار داخلی با وی دشمنی دارند!
 8. و.......... (شاید تکمیل بشه)


 • برجام نیز توسط اسرائیل،عربستان سعودی و قسمتی از حکومت رژیم آمریکا تخریب می شود ولی یکی از راهبردی ترین برنامه های استکبار جهانی برای مهار داخلی و بدنام کردن انقلاب اسلامی ایران است!
 • همه می دانند قوه قضاییه مانند هر قسمتی از حکومت جمهوری اسلامی دارای عناصر فاسد هست ولی  زیر سوال بردن قوا و مراجع اصلی مانند قوه قضاییه،شورای نگهبان ، بیت رهبری و سپاه فقط از افراد ضد انقلاب بر می آید که به اسم اصلاح سعی بر افساد دارند!
 • اگر گلزار یا علی دایی هم در این موقعیت ها باشند مردم عشق این کارا رو دارند کمابیش این معیاری درست برای سنجش رفتار مردم کل یک کشور نیست!
 • هر کسی در این دنیا از عدالت می گوید رابین هود هم میگفت.  عدالت در کنار ولایت مداری معنا پیدا میکند وگرنه سر از آنارشیسم در می آورد!
 • امثال بازرگان منتظری رفسنجانی و خیلی از افرادی که از دایره خارج شدند یا بودند بخاطر مصالحی که امام جامعه تشخیص دادند طرد نشدند و برایشان پیام هم صادر شد و قطعاً هیچگاه این افراد نباید منتظر پیام حصر و اعدام برای این فرد باشند. (اینجا را بخوانید)
 • یک قانون بسیار ساده عقلی می گوید در یک نزاع دو یا چند جانبه قطعاً یکی از طرفین حداقل باطل می گوید و هیچگاه دو طرف حق نیستند (روش فکر کنید) پس جای تعجب ندارد دو طرف باطل گو باشند.
 • قطعاً رفتار بد اصول گرایان با احمدی نژاد در این رفتارهای دیوانه وار وی بی تأثیر نیست ولی از جرم او کم نمیکند.
 • با این وضعیت احمدی نژاد هر کسی از مهدویت بگوید یا هر کدام از ارزش هایی که از آن دم زد ولی بعداً با رفتارهایش به آنها عملا و نه لفظاً پشت پا زد آب در هاون میکوبد.
 • متاسفانه عده ای کثیر از احمدی نژاد بخاطر رفتارهای آنارشیستی خوشحالند همان ها که دل خوشی از انقلاب ندارند.
 • احمدی نژاد نقاط قوت زیادی داشت که از دید امام پنهان نماند (کلیک کنید) ولی آیا تعریف و تمجید از افراد از ابتدای تاریخ اسلام مبنایی برای خوب و بد بودن افراد بوده؟ چه بسیار افرادی که به تدریج دچار خودبینی یا غفلت شده و نه تنها زحمات خود را نابود کرده اند بلکه مانند احمدی نژاد سد سبیل کردند یعنـــــــــی در آینده تمام این نقاط قوت احمدی نژاد مخصوصا گفتمان انقلاب توسط این شخص دچار ثلمه اساسی شده است.


آقای احمدی نژاد بدان.........


امروز برای حفظ اسلام باید ما از همه چیزهایی که در ذهنهایمان هست و کدورتهایی که فرض کنید یک وقتی داریم، دست برداریم، برای خدا با هم باشیم. اگر این‌طور شد شما حفظ خواهید شد و اسلام را خواهید صادر کرد به همه دنیا. و من به شما عرض کنم که اگر خدای نخواسته، خدای نخواسته اسلام در ایران سیلی بخورد، بدانید که در همه دنیا سیلی خواهد خورد؛ و بدانید که به این زودی دیگر نمی‌تواند سرش را بلند کند. این الآن یک تکلیف بسیار بزرگی است که از همه تکالیف بالاتر است، حفظ اسلام در ایران. و حفظ اسلام در ایران به وحدت شماهاست، وحدت روحانی و مردم، مردم و روحانی، ارتشی و ژاندارمری و قوای مسلح با دولت، همه اینها با هم، همه وقتی دست به هم دادیم و همه شدیم یَدٌ واحِدَةٌ علی‌ مَنْ سِواه‌ (۱) همان طوری که فرمودند که اینها دست واحد هستند بر سوایشان، اگر دست واحد شدیم برای «مَنْ سِواه» هیچ کس نمی‌تواند به ما ضرری بزند. آن روز به ما ضرر می‌خورد که خلل در وحدت ما پیدا بشود. هیچ کس نمی‌تواند در این کشور کودتا کند، با وضع فعلی هیچ کس نمی‌تواند.


منبعامروز ما از روزهای قبل بیشتر احتیاج به همبستگی داریم. امروز ما مواجه با همه قدرتها هستیم و آنها در خارج و داخل دارند طرح ریزی می‌کنند؛ برای اینکه این انقلاب را بشکنند و این نهضت اسلامی و جمهوری اسلامی را شکست بدهند و نابود کنند. و این یک تکلیف الهی است برای همه که اهمّ تکلیفهایی است که خدا دارد؛ یعنی، حفظ جمهوری اسلامی از حفظ یک نفر - ولو امام عصر باشد - اهمیتش بیشتر است؛ برای اینکه امام عصر هم خودش را فدا می‌کند برای اسلام. همه انبیا از صدر عالَم تا حالا که آمدند، برای کلمه حق و برای دین خدا مجاهده کردند و خودشان را فدا کردند.


منبع

مَن دَخَلَ فی هذا الدِّینِ بالرِّجالِ أخرَجَهُ مِنهُ الرِّجالُ


کما أدخَلُوهُ فیهِ ، ومَن دَخَلَ فیهِ بِالکِتابِ والسُّنَّةِ زالَتِ


الجبالُ قَبلَ أن یَزولَ

برچسب‌ها: احمدی نژاد، برجام

☼ ساخت کد صوتی مهدوی برای وبلاگ ☼