X
تبلیغات
زولا

انتظار پویا(هل من ناصر لنصره مهدی قائم آل محمد؟)

فتنه 92

بسم الله الرحمن الرحیم
لایکون فرجنا حتیّ تغربلوا ثمّ تغربلوا ثمّ تغربلوا، یقولها ثلاثاً، حتیّ یذهب الله تعالی الکدر ویبقی الصّفوّ
فرج ما نخواهد رسید، مگر آنکه غربال شوید و غربال شوید و غربال شوید، تا جایی که خداوند متعال، آلودگان را از پاکان جدا نماید.

مطلب کاملتر
 

 سلام عرض می کنم به خوانندگان محترم!

شرایطی که در آن قرار داریم یکی از عجیب ترین شرایط بعد از انقلاب اسلامیست.و این عجیب بودن در روزهای آتی روشن تر می شود.

اگر با بصیرت با آن برخورد کنیم می توانیم از آن عبور کنیم و اگر منیت در آن دخیل شود کما فی السابق شکست می خوریم.

بعضی اتفاقات هستند که بسیار تلخ می باشند اما در بطن آن می توان به نتایج خوبی رسید.


رأی آوردن نماینده سازش می تواند فرصتی برای نظام ما باشد.


1-افرادی که در سلامت سیستم انتخابات 88 تشکیک به وجود آوردند با اعتماد به نفس کامل وارد فرآیند ثبت نام برای ریاست جمهوری شدند و همان ها هم 24 خرداد به خیل مردم ایران پیوستند و بسیاری از آنها شدند رأی دومی!!!(بعد از 88)

این افراد امروز در قبال کارهای گذشته خود دچار تناقض می شوند و اخلاقا محکوم.

2-در شرایطی که در حال حاضر تمامی ملل دنیا کمابیش ضد سیستم حاکمه خود انقلاب کرده اند یا در آستانه آن هستند در کشور ما همین افراد پتانسیل خود را صندوق رای ریختند(البته درصدی از این افراد جزو رای دهنده های منتخب مردمند نه همه آنها و البته تمامی کسانی که رای دادند مأجورند ان شاء الله)

3-دنیا دید در ایران به راحتی آب خوردن قدرت دست به دست می شود برخلاف فیلمهای کمدی تغییر حزب حاکم مانند آمریکا و این است معنای مردم سالاری

4-درصد بالایی از مردم فقط بخاطر ترس از گرانی بیشتر و دغدغه در مسائل زندگی خود به آقای روحانی رأی دادند نه برای مخالفت با حکومت.

5-اما روی صحبت حقیر با امت حزب الله است.ایشان باید در نهایت آرامش به دیگر هموطنان خود اخلاق را یاد بدهند و بیش از پیش بسوی وحدت واقعی گام بردارند.همه مسلمان هستیم و بسیاری از افراد بخاطر بی اخلاقی های ما از خط انقلاب زده شدند.حزب الله نباید کوچکترین افراطی در کار خود داشته باشد تا بهانه ای بدست منافقین داخلی داده نشود.

آقای روحانی پس از تنفیذ از دست امام رئیس جمهور همه ما هستند و شرعا و اخلاقا مکلف به همکاری با کابینه ایشان هستیم

البته رئیس جمهور منتخب باید حد خود را بداند چرا که گوش ما به فرمان رهبر است و هرگز اجازه نخواهیم داد مانند دوره آقای خاتمی( که از سران فتنه بود و است) رهبر به حاشیه رانده شود.

6-آقای احمدی نژاد مسئول قسمت بزرگی از نتیجه انتخابات 24 خرداد است و بابت کارهای خود باید جواب پس بدهد چرا که غیر از فتنه گری عده ای فرصت طلب در مجلس و جاهای دیگر خود در زمینه بدنام شدن گفتمان انقلاب مجرم است.

7-هر اتفاقی که بعد از انقلاب افتاد به صلاح ملت ما بود و ان شاء الله این نیز همینطور است.

تأویل چنین اتفاقی بعدها مشخص خواهد شد.

8-امیدوارم حزب اللهی مقابل حزب اللهی قرار نگیرد که در غیر اینصورت.......http://s4.picofile.com/file/7804312903/%D8%B9%D8%B3%DB%8C_%D8%A7%D9%86_%D8%AA%DA%A9%D8%B1%D9%87%D9%88%D8%A7_%D8%B4%DB%8C%D8%A6%D8%A7_%D9%88_%D9%87%D9%88_%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%84%DA%A9%D9%85.png


☼ ساخت کد صوتی مهدوی برای وبلاگ ☼